Palanga info

  • Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Паланга инфо

Renginiai Palangoje

Vandenio klubas

 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Darius Zvirblis ir styginiu kvartetas“ Balandžio 20 d. 20 val.

Darius Žvirblis ir styginių kvintetas 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Oli Silk (D.Britanija)“Balandžio 21d. 20 val.

Festivalio "Kaunas Jazz" svečiai

Oli Silk (D.Britanija) 

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „Grupė Balandžio 27 d. 20 val.

Grupė " Flame & Rollton"| (Ryga) 

Jūratė MiliauskaitėBalandžio 28d. 20 val.

Jūratės Miliauskaitės su grupe akustinis koncertas 

 

Ramybės Klubas

 

Legendinės britų roko grupės „Supertramp“ nuolatinis gitaristas nuo 1996 m. Carlas Verheyenas – tikras savo amato meistras. Jis pripažintas vienu iš 10 geriausių pasaulio gitaristų žurnale „Guitar Magazine“ ir vienu iš 100 visų laikų geriausių gitaristų žurnale „Classic Rock“. Šalia šio muzikos monstro Carlas laisvalaikiu kuria savo muziką ir yra subūręs projektą „Carl Verheyen Band“, su kuriuo koncertinėse gastrolėse pristato pernai išleistą albumą „Essential Blues“. Šiame ture Carlo Verheyeno talento gerbėjai turi retą progą išgirsti trijų aukščiausio lygio muzikantų atliekamą kūrybą, kurioje persipina geriausios bliuzo, roko, džiazo ir country skambesio tradicijos. Ir visa tai jaukiose nedidelėse salėse, kuriose muzikantai ir žiūrovai yra pakankamai intymioje aplinkoje. Grammy premijos nominantui C. Verheyenui talkina boso gitaristas Dave Marotta, kuris grojo su daugeliu kitų garsių atikėjų, jų tarpe Philu Collinsu, Bruce Hornsby, Kenny Logginsu ir kt. bei būgnininkas Johnas Maderis.

I TAKE WHAT I WANT

CARL VERHEYEN - "Spirit of Julia" from Mustang Run

Autumn Leaves

21-Bal-2018 
Šeštadienis
19:00 

Tradicinis unikalaus skambesio Čikagos bliuzas. Tokią muzikos viziją turėjo lūpinės armonikėlės meistras ir kompozitorius Pierre Lacocque, kai 1991 m. JAV subūrė kolektyvą „Mississippi Heat“. Ši „mantra“ ilgainiui įsitvirtino ir grupė iki šiol užima išskirtinę vietą kitų bliuzo atlikėjų tarpe.

Grupės muzikos šaknys glūdi Čikagos bliuzo „aukso amžiaus“ laikmetyje 1950-aisiais, o patį P. Lacocque labiausiai įkvėpė muzikantaiMuddy Waters, Jimmy Rogers, Howlin' Wolf, Jimmy Reed, Big Walter Horton, Little Walter, Sonny Boy Williamson I, Sonny Boy Williamson II, Junior Wells. Tačiau darnus penketo narių„Mississippi Heat“sambūris, scenoje kartais vienijantis net iki 10 muzikantų, nesilaiko įsikibę vien senovinio palikimo – jie tradicinį bliuzą įvilko į šiuolaikinį rūbą ir šį žanrą tarsi prikėlė moderniam gyvenimui.

28-Bal-2018 
Šeštadienis
19:00 

 

Реклама

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер
Баннер